Başkan Şirin Kuşlar Mahalleliler’in İsteğini Yerine Getirdi « Turgutlu'da Bugün – Tarafsız Güncel Haber

Başkan Şirin Kuşlar Mahalleliler’in İsteğini Yerine Getirdi

Uzak, yakın ayrımı demeden hem şehir merkezinde hem de kırsal mahallelerde çalışmalarını sürdüren Turgutlu Belediyesi çalışmalar kapsamda merkeze uzak mahallelerden olan Kuşlar Mahallesi’nde bulunan mahalle kahvesinde yenileme çalışmaları başlattı.

Bu haber 24 Şubat 2019 - 15:55 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Mahalle ziyaretinde gündeme gelen konuya kayıtsız kalmadıklarının altını çizen Başkan Şirin, “Uzak yakın fark etmez. Yaklaşık 5 yıldır nerede bir eksiklik nerede bir ihtiyaç varsa oradayız” dedi.

Uzak yakın ayrımı demeden Turgutlu’nun 61 mahallesinde eşit hizmet anlayışı ile çalışmalarını sürdüren Turgutlu Belediyesi, çalışmalar kapsamında Kuşlar Mahallesi’nde bulunan kahvehanede yenileme çalışması başlattı. Sil baştan komple yenilenecek kahvehanenin çok kısa süre içerisinde yeniden hizmete devam edeceğini belirten Turgutlu Belediye Başkanı Turgay Şirin, “Kuşlar Mahallemiz’e gerçekleştirdiğimiz ziyaret esnasında vatandaşlarımızın mahalle kahvehanesinin yenilenmesi için bizlere bir talepte bulunmuştu. Bizler de Turgutlu Belediyesi olarak talebe kayıtsız kalmayarak yenileme çalışmasına başladık. Dış ve iç cephesinin boyamasından, pencere ve kapılarının yenilenmesi kadar sil baştan kahvehanemizi yenileyeceğiz. Ekiplerimiz çalışmalarını sürdürüyor. Çok kısa süre içerisinde vatandaşlarımızın sıklıkla kullandığı kahvehanemiz yeniden hizmetine devam edecek. Şimdiden mahallemize hayırlı olmasını temenni ediyorum. Uzak yakın fark etmez. Yaklaşık 5 yıldır nerede bir eksiklik nerede bir ihtiyaç varsa oradayız” dedi. Mahalle sakinleri de çalışmalardan dolayı Belediye Başkanı Turgay Şirin’e teşekkür ettiklerini belirterek yenilecek olan kahvehane de Başkan Şirin en kısa süre çay içmeye beklediklerini dile getirdiler.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.