Selvilitepe İstedi Başkan Şirin Yerine Getirdi « Turgutlu'da Bugün – Tarafsız Güncel Haber

Selvilitepe İstedi Başkan Şirin Yerine Getirdi

Geçen hafta içerisinde gerçekleştirdiği Selvilitepe Mahallesi ziyaretinde hemşerileriyle ile bir araya gelen Belediye Başkanı Turgay Şirin, mahalle sakinlerine verdiği bir sözü daha yerine getirdi.

Bu haber 22 Şubat 2019 - 18:43 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Olumsuz hava koşullarının ardından Armağan Sokak, Kudret Sokak ve Orkide Sokak üzerinde yol yenileme çalışmalarına ivediklikle başlandığını ifade eden Başkan Şirin, “Selvilitepe Mahallemiz’deki yol sorunlarını bir bir çözüme kavuşturuyoruz. Halkımıza hayırlı olsun” dedi.

Şehrin dört bir yanında yol yenileme çalışmalarına sürdüren Turgutlu Belediyesi Selvilitepe Mahallesi’nde Armağan Sokak, Kudret Sokak ve Orkide Sokak üzerinde 5 bin metrekarelik alanı kapsayacak yenileme çalışmasına başladı. Olumsuz hava koşullarının ardından Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından yenileme çalışmalarına ivedilikle devam edildiğini belirten Turgutlu Belediye Başkanı Turgay Şirin, “Geçen hafta içerisinde Selvilitepe Mahallesi’ne yeni kazandırdığımız yaşam alanını inceleyerek vatandaşlarımız ile bir araya gelme imkanı bulmuştuk. Burada çalışmalarımızın devam ettiğini vatandaşlarımıza ileterek Armağan Sokak, Kudret Sokak ve Orkide Sokak üzerinde en kısa sürede yenileme çalışmalarına başlama sözü vermiştim. Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerimiz bölgede bir çalışma başlatarak yollarda kaldırma çalışmalarına başladı. Çok kısa süre içerisinde 3 sokağımızı sil baştan yenileyerek kullanıma açacağız. Vatandaşlarımıza ve mahallemize hayırlı olsun” dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.