Şantiye Personellerinden Ahde Vefa Hayrı « Turgutlu'da Bugün – Tarafsız Güncel Haber

Şantiye Personellerinden Ahde Vefa Hayrı

Turgutlu Belediye Başkanı Turgay Şirin, öğlen yemeğinde Turgutlu Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü personelinin misafiri oldu.

Bu haber 20 Şubat 2019 - 19:23 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Belediye şantiyesinde düzenlenen yemekte vefatının 4. sene-i devriyesinde Ülkücü Şehit Yılmaz Fırat Çakıroğlu dualar eşliğinde, rahmet ve minnetle anıldı.

Turgutlu Belediye Başkanı Turgay Şirin, belediye şantiyesinde Park ve Bahçeler Müdürlüğü personelinin misafiri oldu. Şantiye düzenlenen yemeğe Turgutlu Belediye Başkanı Turgay Şirin’in yanı sıra, Belediye Başkan Yardımcısı Hakan Sezer ve Mithat Erden ile birim müdürleri de katıldı. Personeli ile tek tek selamlaşarak sohbet eden Başkan Şirin, “Değerli personel kardeşlerimiz kendi aralarında birlik olarak bir öğle yemeği düzenleyerek, sağolsunlar bizleri de davet ettiler. Duyarlıklarından dolayı her birine teşekkür ediyorum. Allah razı olsun. Turgutlu Belediyesi olarak kendi imkanlarımız ile sizlere yapabilecek olduğumuz iyileştirmenin en iyisini yapmaya çalıştık. Amacımız tabii ki Turgutlu’ya hizmet etmek. Turgutlu’yu en iyi noktaya getirebilmek için 5 yıldır var gücümüzle çalışıyoruz ve bunun el birliği ile hep birlikte yapıldığının bilincindeyiz. Asıl kahramanlar, burada sahada olan gücümüz, yüzümüz sizlersiniz. Ben bundan hep gurur duydum. Her zaman söyledim yine söylüyorum Bütün gücünüz ve kudretinizle elinizden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyorsunuz. Bunun zaten ben hep farkındayım. Bizler de istiyoruz ki sizler alın terinizi en iyi ücretle aybaşında silip, çoluk çocuğunuzla yüzünüz gülerek huzurla evlerinizde mutlu olmanız. Çoluk çocuğunuzla, ailenizle ki zaten bir de bir aileyiz Allah hep iyi günlerde buluştursun. İyi sofralarda hayırlı vesilelerle buluştursun. Bugünkü hayır yemeğimiz 4. Sene-i devriyesinde Ülkücü Şehidimiz Yılmaz Fırat Çakıroğlu’na da bir ithafen olduğunu duyduğumda sizlerle ayrıca gurur duydum. Diğer yandan şantiyede emekleri yadsınamaz çok değerli büyüğümüz Nurgül Fidan’ı da rahmet ve minnetle anıyoruz. Böylesi anlamlı ve güzel bir günde sizlerle bir arada olmaktan mutluluk duydum, allah hepinizden birer birer razı olsun” dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.