“Çetin Akın’a Hiç Kimse Havlu Attıramaz” « Turgutlu'da Bugün – Tarafsız Güncel Haber

“Çetin Akın’a Hiç Kimse Havlu Attıramaz”

Bu haber 12 Şubat 2019 - 12:12 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Millet İttifakı Turgutlu Belediye Başkan Adayı Çetin Akın seçim bürosunda Cumhuriyet Halk Partisi Manisa Milletvekili Bekir Başevirgen, Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Başkanlığına atanan Orhan Eratıcı ile birlikte vatandaşlara seslendi.
Ankara’da düzenlenen aday tanıtım toplantısından dönen Çetin Akın CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun selamlarını ileterek söze başladı. Akın: “Öncelikle Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’nun selamlarını getirdim size. Hepinize çok selamları var. Sonra Genel Başkanımız bir söz istedi ben de sizlere, sayın vekilime, sayın ilçe başkanıma güvenerek bir söz verdim. Dedim ki Turgutlu’da seçimi size hediye edeceğim. Kendisi de Turgutlu ile ilgili çok güzel şeyler duyduğunu söyledi. Turgutlu’da ilk defa bu kadar ümitliyiz bu kadar heyecanlıyız sizden de bu başarıyı bekliyoruz dedi. Lokalimiz açıldığı ilk günden beri dolup taşıyor ama bu yetmez. Biz inandığımızı bütün Turgutlu’ya göstermek zorundayız. Bu inancımızı da sizlerle beraber, Perşembe gününe kadar kuracağımız meclisle beraber giderek katlayarak büyüteceğiz.

Çetin Akın’a hiç kimse havlu attıramaz
Çetin Akın bir adayın “Biz sahaya çıktıktan sonra rakiplerimiz havlu attı” şeklindeki açıklamasına: “Biz dürüst, şeffaf, saydam, hesap verebilir bir yönetim için aday olduk, Kasaba’ya hizmet için aday olduk. Kimseyle kavga etmek, kimseye laf yetiştirmek için aday olmadık. Bakıyorum bir yığın sataşma oluyor, bir yığın gereksiz işler oluyor. Geçenlerde de aday arkadaşlardan bir tanesi “rakiplerimiz biz sahaya çıktıktan sonra havlu attı” diye bir ifade kullanmış. Şunu unutmayın arkadaşlar Çetin Akın hiç bir şekilde havlu atmaz. Çetin Akın bugüne kadar ne elde ettiyse emekleriyle elde etmiştir, mücadeleci ve inatçı kimliğiyle elde etmiştir. Çetin Akın’a hiç kimse havlu attıramaz. 31 Mart’ta biz rakiplerimize havlu attıracağız. Bunu da edebimizi ve terbiyemizi koruyarak yapacağız.” Şeklinde yanıt verdi.

“Gece demeden gündüz demeden hep birlikte meydanlarda olacağız”
Seçim lokalinde son olarak söz alan CHP Manisa Milletvekili Bekir Başevirgen: “Bu kalabalıkları gördükçe çok mutlu oluyoruz. 31 Mart’a kadar giden yolda bu kalabalıkları daha da arttırarak başarıya ulaşacağımıza inanıyorum. Bu vesileyle yeni ilçe başkanımız Orhan Eratıcı’ya ve yeni yönetim kurulumuza gelen her arkadaşımıza başarılar diliyorum. Perşembe gününe kadar meclis adaylarımızda belli olduktan sonra gece demeden gündüz demeden hep birlikte meydanlarda olacağız. Bizim kimseyle bir derdimiz yok. Kendi yapacaklarımızı, projelerimizi anlatacağız. 27 yıllık belediyecilik tecrübesi olan büyüğümüz, ağabeyimiz var burada. Biz de yıllardan beri beraberiz. Hiç bir lekesi yok hiç kimse bir toz konduramaz Çetin Başkan’a. Hep birlikte olacağız, arkasında olacağız 31 Mart’ta da Millet İttifakı olarak Turgutlu’da Cumhuriyet Halk Partisi Bayrağını dalgalandıracağız.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.