Başkan Şirin Kar-Kış Demeden Yine Gece Yarısı Mesaisinde « Turgutlu'da Bugün – Tarafsız Güncel Haber

Başkan Şirin Kar-Kış Demeden Yine Gece Yarısı Mesaisinde

Bu haber 15 Ocak 2019 - 16:24 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Turgutlu Belediye Başkanı Turgay  Şirin, kar yağışınınn yoğun olduğu  mahallelere gece yarısı çıkarması yaptı. İlçenin yüksek kesimlerinden Ayvacık, Güney ve Dağyeniköy Mahallesi güzergahında yol açma çalışması gerçekleştiren belediye ekiplerine eşlik eden Başkan Şirin, her üç mahallenin sakinlerinleriyle bir araya geldi. Gecenin geç saatlerinde karşılarında Başkan Şirin’i karşılarında gören vatandaşlar çay ikramlarıyla kendilerini ve ekipleri ağırlarken, hava şartları ne olursa olsun yanlarında oldukları için Başkan Şirin’e teşekkür etti.

Turgutlu Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü, ilçenin yüksek kesimlerini etkisi altıa alan kar yağışı dolayısıyla teyakkuza geçerek 7/24  yol açma ve düzenleme çalışması gerçekleşleştirdi. Turgutlu Belediye Başkanı Turgay Şirin de Fen İşler Müdürü Yasemin Özay Sungur ile birlikte yağışın olduğu Ayvacık, Güney ve Dağyeniköy Mahalleleri güzergahında çalışmaları yerinde inceledi. İlk olarak Ayvacık Mahallesi’ne giden Başkan Şirin, gece saatinde dışarıda olan vatandaşlarla selamlaştı, çalışmalar hakkında kendilerine bilgi vererek Güney Mahallesi’ne geçti. Ekipleriyle birlikte intikal ettiği Güney Mahallesi’nde ziyaretlerinden memnuniyet duyan vatandaşlarca karşılanan Başkan Şirin, karla mücadele kapsamındaki çalışmalar hakkında kendilerine bilgi verdi. Sürpriz ziyaretten dolayı mutluluk duyduklarını belirten Güneyliler, Başkan Şirin ve ekibine kolaylıklar diledi. Gecenin son sürpriz ziyaretini Dağyeniköy Mahallesi’ne gerçekleştiren Başkan Şirin, Dağyeniköylü vatandaşların çay davetini geri çevirmedi.

Herşey Halkımızın Refahı İçin 

Fen İşleri Müdürlüğü ekipleriyle birlikte ağırlandığı mahalle kahvehanesinde çalışmalar hakkında bilgi veren Başkan Şirin, “Ekiplerimiz 7/24 esaslı çalışmalarıyla özellikle yolların ulaşıma elverişli olması noktasında mesai harcıyor. Biz de geçen hafta olduğu gibi bu hafta da yağışın olduğu bölgelerimizde incelemelerde bulunuyoruz. Sağolsunlar hemşerilerimiz sürpriz ziyaretlerimizden memnun. Bizler de onların samimiyetlerinden, bizlere olan güveninden memnunuz. Çok şükür kazasız belasız bir şekilde, ekiplerimizin özverili çalışmalarıyla görev ve sorumluluklarımızı eksiksiz yerine getirmenin memnuniyetini yaşıyoruz. Herşey vatandaşlarımızın refahı için. Ekiplerimiz geniş bir alanda çalışma yürütüyor. Çalışmalarımızı gerek mahalle muhtarlarımız gerekse vatandaşlarımızla irtibat halinde gerçekleştiriyoruz. Allah nasip ederse de hava şartları normale dönünceye dek sorunsuz şekilde çalışacağız. Bu anlamda hem bu gece bizleri ağırlayan hem de bir çay dahi ikram etseler çalışanlarımıza dolayısıyla çalışmalarııza destek olan tüm vatandaşlarımıza teşekkür  ediyorum. Turgutlu Belediyesi olarak halkımızın yanındayız, yanında olmaya devam edeceğiz” dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.