Başkan Şirin’den Dağmarmara Bölgesi’ne Gece Yarısı Çıkarması « Turgutlu'da Bugün – Tarafsız Güncel Haber

Başkan Şirin’den Dağmarmara Bölgesi’ne Gece Yarısı Çıkarması

Bu haber 07 Ocak 2019 - 13:29 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Turgutlu Belediye Başkanı Turgay Şirin, kar yağışının yoğun olduğu kentin yüksek kesimlerindeki mahalleleri ziyaret etti. Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerinin görev başında olduğu gece yarısı Kabaçınar, Yunusdere ve Kuşlar Mahalleleri’ni ziyaret ederek çalışmaları yerinde inceleyen Başkan Şirin, mahalle muhtarları ve mahalle sakinlerinin yoğun ilgisiyle karşılandı.

Turgutlu’nun yüksek kesimlerindeki kar yağışı, Turgutlu Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerinin 7/24 esaslı yol düzenleme çalışmalarıyla hayatı olumsuz etkilemezken, Turgutlu Belediye Başkanı Turgay Şirin de mesaideki personellerle birlikte çalışmaları yerinde incelemek üzere Kabaçınar, Yunusdere ve Kuşlar Mahalleleri’ni ziyaret etti. Kabaçınar Mahalle Muhtarı Üzeyir Ergül, Yunusdere Mahalle Muhtarı Necati Yaşar ve Kuşlar Mahalle Muhtarı Mehmet Yaşar tarafından karşılanan Başkan Şirin, gecenin geç saatleri olmasına rağmen kendilerini bekleyen hemşerileriyle kahvehanelerde bir araya geldi. Soğuk havanın sıcak soba ve çayla ısındığı gecede hemşerileriyle buluşmaktan memnuniyet duyduğunu belirten Başkan Şirin, karla mücadele kapsamındaki çalışmaların yağış boyunca süreceğini ifade etti.

Vatandaşlardan Başkan Şirin’e Teşekkür

Turgutlu’ya bağlı Kuşlar, Güney, Hacıisalar, Karaköy, Kabaçınar, Ören ve Yunusdere Mahalleleri’nde etkili olan kar yağışının özellikle ulaşımı aksatmaması adına yoğun çaba harcadıklarını söyleyen Başkan Şirin, “Ekiplerimiz yüksek kesimdeki tüm mahallelerimizde yoğun çaba harcıyor. Geçen haftadan bu yana çok şükür herhangi bir aksilik yaşanmadı. Mevsim şartlarına göre doğal bir süreci yaşıyoruz. Turgutlu Belediyesi olarak da her daim vatandaşlarımızın hizmetindeyiz. Bu gece de hem ekiplerimize kolaylıklar dilemek, hem çalışmaları yerinde görmek hem de en önemlisi hemşerilerimizin bu süreçte bir talep arzuları var ise görüşmek istedik. Bu anlamda gecenin geç saatlerinde bizleri ağırlamalarından dolayı hem muhtarlarıma hem de vatandaşlarıma teşekkür ediyorum. Ekiplerimize de kolaylıklar, kazasız belasız çalışmalar diliyorum” dedi. Ziyaretlerinin kendilerini memnun ettiğini ifade eden mahalle muhtarlarıyla vatandaşlar de Başkan Şirin’e teşekkür ederek, çalışmalar hakkında kendisinden bilgi aldı.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.