Gümüşçay a Çok Amaçlı Salonun Temeli Atıldı « Turgutlu'da Bugün – Tarafsız Güncel Haber

Gümüşçay a Çok Amaçlı Salonun Temeli Atıldı

Manisa Büyükşehir Belediyesi ve Alaşehir Belediyesi iş birliğinde yapımına başlanan Gümüşçay Mahallesi Çok Amaçlı Etkinlik Salonunun temel atma töreni gerçekleşti.

Bu haber 02 Ocak 2019 - 15:04 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Büyükşehir Belediyesi ve Belediyesi iş birliğinde yapımına başlanan Mahallesi Çok Amaçlı Etkinlik Salonunun temel atma töreni gerçekleşti.

Yörük Türkmen Derneği’nin görkemli gösterisi ile gerçekleşen temel atma törenine Alaşehir Belediye Başkanı , Alaşehir İlçe Başkanı Ali Apan, MHP İlçe Kadın Kolları Başkan Yardımcısı Zülal Yorulmaz, Alaşehir Ülkü Ocakları İlçe Başkanı , Belediye Meclis Üyeleri, Büyükşehir Koordinatörü Mustafa Korkusuz, birim amirleri, mahalle muhtarları, sivil toplum kuruluşu temsilcileri ve yüzlerce vatandaş katıldı.

Törende konuşan Başkan Ali Uçak, “Sizlerin duaları ile hizmet sevdamız hiç bitmeyecek. Bundan kimsenin şüphesi olmasın. Manisa Büyükşehir Belediyemizin destekleriyle Gümüşçay Mahallemizin en önemli ihtiyaçlarından biri olan ve sözünü verdiğimiz çok amaçlı etkinlik salonumuzun temel atma törenini hayırlısıyla gerçekleştirdik. Verdiğimiz bir sözü daha tutmuş olmanın gururuyla çalışmalarımızın mahalle sakinlerimize hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum. Sizlere söz verdiğimiz gibi düğün salonu olmayan tek bir mahallemiz kalmayacak. Çünkü biz bir söz verdik mi şartlar ne olursa olsun sözümüzü tutarız.” ifadelerini kullandı. – MANİSA

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.