Hani 5 Yılda 50 Proje Vardı Hatırladınız mı? « Turgutlu'da Bugün – Tarafsız Güncel Haber

Hani 5 Yılda 50 Proje Vardı Hatırladınız mı?

Bu haber 29 Aralık 2018 - 17:56 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Turgutlu Belediye başkanı Turgay Şirin’in 2014 yerel seçimleri öncesinde açıkladığı 5 yılda 50 proje ile ilçenin kaderini değiştirecekti çoğu kitapçıkta kaldı. Öte yandan Turgutlu Belediye başkanı Turgay Şirin seçimi kazanmadan yani 5 yıl önce Turgutlu’nun şuanki durumunu özetlemiş.

Bir çok basit projenin dahi hayata geçirilmediği, buna karşın seçim kitapçığında olmayan bir çok projeninde hayata geçirildiği Turgutlu’da neler yapıldı neler yapılmadı. Turgutludabugun.com haber sitesi olarak bugüne kadar hayata geçirilen ve geçirilemeyen projeleri sizler için yazı dizisi olarak yayınlamaya başlayacağız.
Ama projelerin içersinde en çok dikkatimizi çeken 35. proje olan Tüm Yollarımızı En üst standarda ulaştıracağız oldu.

İşte o proje ile ilgili olarak broşürde yer alan açıklama; sayın hemşerilerim, bir çok sokağımıza hizmet adı altında taş döşenerek yapılmış yolları halini, ama yaya ama araçla seyir halindeyken zaten görüyorsunuz. Çeşitli nedenlerden oluşan bozuk satıhlar hepimizi oldukça rahatsız ediyor ve üzüyor. Bunca Emeğin karşılığı bu olmamalı düşüncesi bir çoğunuzda var olduğunu biliyoruz. özellikle yaz aylarında iş yerlerine dolan tozun sebebi de kullanılan nehir kumundan kaynaklı, araçların seyir halindeyken kaldırdığı toz aldığımız nefeste, işyerimizde ya da evlerimizde, bu problemleri ortadan kaldırmak için var gücümüzle çalışacağız. teknolojiyi kullanarak hızlı, ekonomik ve kaliteli olması içinde, taş döşeme makinesi alınacak, bir çok yerde yok edilen kaldırımları yay yolu olarak yeniden yapacağız. aylar süren bu çalışmaları günler bazında sizleri rahatsız etmeden ekonomik olarak yapacağız.

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.