‘Büyük Başkan Hoş Geldin’ « Turgutlu'da Bugün – Tarafsız Güncel Haber

‘Büyük Başkan Hoş Geldin’

Bu haber 14 Aralık 2018 - 15:46 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Ahmetli ilçe ziyaretinde prestij cadde kapsamında yenilenen Atatürk Caddesi ve yapımı devam eden Demirciler ve Hükümet Caddelerinde incelemelerde bulundu. Çarşı esnafı ve vatandaşla selamlaşan Başkan Ergün, Ahmetli gençleri arafından ‘Büyük Başkan Hoş Geldin’ pankartı ile karşılandı.

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Ahmetli ilçesinde muhtar buluşmasının ardından, ilçeye kazandırılan prestij caddelerinde incelemelerde bulundu. İlk olarak yapımı tamamlanan ve ilçe halkının kullanımına sunulan Atatürk Caddesi’nde dolaşan Başkan Ergün, daha sonra çalışmaları devam eden Demirciler ve Hükümet Caddelerini de gezdi. Çarşı boyunca esnaf ve vatandaşlarla selamlaşan Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Ahmetli Ülkü Ocakları tarafından açılan ‘Büyük Başkan Hoş Geldin’ pankartı ile karşılandı. Kendisine gösterilen sevgiyi karşılıksız bırakmayan Başkan Ergün, Ahmetli Ülkü Ocakları ve vatandaşlarla hatıra fotoğrafları da çektirdi.

İşçilere Kolaylıklar Diledi

Yapımı devam eden Demirciler ve Hükümet Caddesi’ndeki çalışmaların hızlandırılması talimatını veren Başkan Ergün, cadde düzenlemesinde çalışan işçilere de kolaylıklar diledi. Manisa Büyükşehir Belediyesi olarak Ahmetli’nin çehresini değiştirmek ve güzellikler katmak için prestij cadde projelerini hazırladıklarını belirten Başkan Ergün, “17 ilçemizde olduğu gibi Ahmetli’mize de en güzel hizmetleri kazandırmanın çaba ve gayreti içindeyiz. İnşallah, Rabbim daha güzel hizmetleri hayata geçirmeyi bizlere nasip etsin. Ahmetli halkımıza hayırlı olsun” diye konuştu.

Çocukları Sevindirdi

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, ilçe ziyaretlerinde ihmal etmediği çocukları yine hediyeleri ile sevindirdi. Çocuklara kırtasiye seti ve futbol topu armağan eden Başkan Ergün, ilçede vatandaşlarla iç içe samimi bir gün geçirdi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.